Junkers HYDRO 4300 WRD 10-4 KG 23 17,4kW podgrzewacz c.w.u. 7736505636

Dostępność: tak
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 312,00 zł 1312.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Junkers
Kod produktu: 7736505636

Opis

Junkers HYDRO 4300 WRD 10-4 KG 23 17,4kW podgrzewacz c.w.u. 7736505636

 

To najbardziej zaawansowany model. Wyposażony jest w hydrogenerator. Do uruchomienia palnika baterie nie są potrzebne. Energia niezbędna do wytworzenia iskry czerpana jest z hydro turbiny napędzanej przepływającą wodą. Automatyczna regulacja wydajności dostosowuje moc palnika a co za tym idzie ilość zużywanego gazu do aktualnych potrzeb tak aby zachować stałą temperaturę przepływającej wody niezależnie od wielkości przepływu oraz zapewnić maksymalną oszczędność zużycia gazu.

Wszystkie modele z serii Junkers Hydro 4300 wyposażone są w wyświetlacz LCD. W czasie standardowego trybu pracy wyświetlacz wskazuje aktualna temperaturę przepływającej wody, co znacznie podnosi komfort użytkowania urządzenia. W przypadku awarii na wyświetlaczu wyświetlany jest kod błędu, co pozwala na szybką identyfikację przyczyny usterki. Regulacja parametrów pracy możliwa jest za pomocą dwóch pokręteł. Lewe służy do ustawienia mocy palnika a prawe do regulacji natężenia przepływu wody.

Podgrzewacz dostarczany jest w komplecie z wężykami do podłączenia ciepłej i zimnej wody. Dzięki zastosowaniu zapłonu z hydrogeneratora, baterie nie są wymagane. Rozstaw przyłączy oraz otworów montażowych jest taki sam jak we wcześniejszej wersji urządzenia. Dzięki temu modernizacja nie będzie wymagała przerabiania instalacji. Urządzenia standardowo przystosowane są do pracy z gazem GZ50 a po zainstalowaniu zestawu przezbrojeniowego mogą pracować również z innymi popularnymi rodzajami gazu GZ35, GZ41,5 oraz gazem płynnym.

Korzyści dla użytkownika:

  • automatyczny zapłon dzięki hydrogeneratorowi– nie ma konieczności użycia baterii
  • płomyk pilot – cichy start urządzenia
  • wydajność ciepłej wody użytkowej 10 l/min
 
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium